اخبارقم

مدیر ستاد اقامه نماز قم با مدیرعامل شرکت گاز استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز استان ظهر شنبه بیست و دوم مهرماه و با هدف استفاده از ظرفیت های استانی در ترویج فرهنگ اقامه نماز با مدیرعامل شرکت گاز استان دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این دیدار با اشاره به آغاز به کار مدارس گفت: یکی از برنامه های ستاد اقامه نماز استان در این ایام، برگزاری نشست ها و دوره های آموزشی است که می توان از این ظرفیت علاوه بر ترویج فرهنگ اقامه نماز در ترویج اهداف شرکت گاز استان نیز استفاده کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به گستره برنامه ریزی ها اشاره کرد و گفت: این نشست ها و دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان و خانواده ها است و از این سو اکثریت جامعه، مخاطبین ما در برگزاری این برنامه ها هستند.

مرتضی خوش لهجه مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در حوزه مصرف بهینه منابع ملی و به صورت خاص گاز در ایام سرد سال گفت: عمده برنامه ریزی های شرکت گاز استان فرهنگ سازی در مصرف بهینه گاز است و از تمامی ظرفیت ها در این حوزه استفاده خواهد کرد.

وی در ادامه به ظرفیت های ستاد اقامه نماز اشاره کرد و گفت: آماده ایم تا با انعقاد تفاهم نامه، برنامه های مشترکی را در مدارس و دیگر مخاطبین ستاد اقامه نماز اجرا کنیم و مروج فرهنگ مصرف بهینه گاز در جامعه باشیم.

در پایان مقرر شد با انعقاد تفاهم نامه همکاری، برنامه های ترکیبی و ترویجی در خصوص فرهنگ اقامه نماز و مصرف بهینه گاز در مدارس، مساجد، محلات و دیگر اماکن فرهنگی برگزار شود.

حضور در جمع نمازگزاران دستگاه، از دیگر برنامه های مدیر ستاد اقامه نماز قم در حضور در شرکت گاز استان بود.

مدیر ستاد اقامه نماز قم با مدیرعامل شرکت گاز استان دیدار کرد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا