اخبارچهارمحال و بختیاری

مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر‌کل شرکت نفت چهارمحال و بختیاری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز چهارشنبه، نوزدهم اردیبهشت ماه، به همراه هئیت نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز با مدیرکل شرکت فراورده های نفتی استان دیدار کرد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از عوامل نظارتی و کارکنان شرکت نفت جهت همکاری و مشارکت با این ستاد در نظارت و ارزیابی مساجد و نمازخانه های بین راهی استان گفت: خوشبختانه امسال با همکاری و مشارکت کارگروه نظارتی استان در ایام عید نوروز و ماه رمضان، توانستیم با همکاری دبیران ستاد اقامه نماز و ادارات شهرستان ها در تمامی مناطق از همه مساجد و نمازخانه های بین راهی دیدن کنیم.

وی افزود: اکثر نمازخانه های پمپ بنزین ها و جایگاه های سوخت استان مورد ارزیابی قرار گرفتند، که خوشبختانه اکثر این نمازخانه ها از تجهیزات و امکانات مناسبی برخوردار بودند.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: اجازه ندهیم جلساتمان تا وقت نماز ادامه دار شود و باید تلاشمان در برگزاری و اجرای برنامه های نماز بیشتر از تلاش در اجرای دیگر برنامه های فرهنگی باشد و همچنین باید نشست های تخصصی نماز و مهدویت، مسابقات کتابخوانی نماز و دیگر برنامه های نماز و مهدویت را با بهترین امکانات برگزار کنیم که ستاد اقامه نماز استان این آمادگی را خواهد داشت که در اجرای اکثر برنامه های نماز و مهدویت با تمامی دستگاه های اجرایی استان همکاری کند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه با اهداء لوح از حسینی دبیر اقامه نماز شرکت نفت استان و عضو هیئت داوری و ارزیابی سامانه سجاده تجلیل و تقدیر شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر‌کل شرکت نفت چهارمحال و بختیاری دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا