اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز انتقال خون چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روایط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون استان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، هاشمی مدیر کل و اعضای شورای اقامه نماز اداره انتقال خون استان روز چهارشنبه، نهم اسفند ماه، در دفتر مدیر کل این اداره برگزار شد.

در ابتدای جلسه هاشمی مدیر کل اداره انتقال خون استان گزارشی از اجرای مصوبات جلسات شورای اقامه نماز قبل ارئه کرد و گفت: خوشبختانه کارکنان و عوامل اداره کل انتقال خون چهارمحال و بختیاری، برنامه های فرهنگی و نماز را به صورت خاص و ویژه ای دنبال می کنند، که واقعا به داشتن این کارکنان افتخار می کنیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل و شورای اقامه نماز انتقال خون استان جهت پیگیری و اجرای مصوبات جلسات قبلی و اجرای ویژه برنامه های نماز در این اداره گفت: شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون استان یکی از بهترین و فعالترین شورای های اقامه نماز دستگاه های اجرایی در استان است، چرا که، این اداره از داشتن یک مدیر نمازی و معاونین و کارکنان فعال در عرصه نماز برخوردار است.

وی افزود: باید همیشه و همه جا برای تبلیغ و ترویج نماز تلاش کنیم و با نصب کردن پوسترها و احدایث نماز، محیط اداره به بهترین شکل فضاسازی کنیم تا بتواند تاثیرات ویژه و مثبتی ذهنیت کارکنان و ارباب رجوع داشته باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری یادآور شد: نماز جماعت ادارات باید با حضور حداکثری کارکنان اقامه شود و این امر در صورتی تحقق می یابد که مدیر دستگاه ها بتواند کارکنان را به اقامه نماز جماعت تشویق کنند و همچنین خود آنان در جهت اقامه نماز و ترویج آن، پیشتاز باشند، چرا که حضور در نماز جماعت نیز نشانه‌ اهمیت دادن ویژه به نماز است.

در ادامه جلسه هاجر کریمی دبیر اقامه نماز ادره کل انتقال خون استان گزارشی از فعالیت ها و عملکرد شورای اقامه نماز این اداره در یک سال اخیر داد و گفت: خوشبختانه در سال ۱۴۰۲ توانستیم نمازخانه انتقال خون استان را خیلی شکیل و با همه تجهیزات لازم، با همکاری ویژه ای که سمت مدیرکل و اعضای شورای اقامه نماز اداره داشتیم، تعمیر و تجهیز کنیم.

کریمی خاطر نشان کرد: اکثر برنامه های تفاهم نامه را با همکاری و همت شورای اقامه نماز و همکاران اداره به بهترین شکل برگزار کردیم و توانستیم برنامه هایی همچون، نشست های تخصصی نماز و مهدویت ویژه کارکنان با حضور اساتید برجسته استان، مسابقات کتابخوانی نماز و مهدویت و جشن تکلیف ویژه فرزندان نومکلف کارکنان اداره را با موفقت برگزار کنیم.

شایان به ذکر است در پایان جلسه از نمازخانه تازه تعمیر و تجهیز شده این اداره بازدید شد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون چهارمحال و بختیاری برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا