اخبارچهار محال و بختیاری

بازدید و نظارت از اداره کل غله چهارمحال و بختیاری در حوزه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، بازدید و نظارت از اداره کل غله چهارمحال و بختیاری در حوزه نماز، روز سه شنبه، بیست و دوم آبان ماه، برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، یزدان یگانگی مدیرکل ادراه غله چهارمحال و بختیاری و دبیر اقامه نماز این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به اهمیت اقامه نماز در ادارات گفت: اقامه نماز جماعت در ادارات باعث ارتقای سطح معنویت و وجدان کاری در کارکنان می‌شود و باید تمام تلاشمان را در برگزاری نمازاول وقت به کار بگیریم و به هیچ عنوان در امر ترویج و اقامه نماز کوتاهی نکنیم.

وی افزود: نماز در ادارات و تشویق کارکنان به اقامه نماز اول وقت، باعث صمیمیت، همدلی، وحدت و همچنین عامل تقویت وجدان کاری بین کارکنان ادارات می‌شود و باید از این فرصت جهت خدمت به مردم بیشتر استفاده شود.

حجت الاسلام کریمی اظهار کرد: ادارات و دستگاه های اجرایی نباید به هیچ عنوان هنگام اذان و اقامه نماز اول وقت، جلسات و همایش های خود را ادامه دهند و باید حتما قبل از وقت نماز به جلسات خود خاتمه دهند.

در ادامه یگانگی مدیرکل ادراه غله چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: خوشبختانه امسال توانستیم با کمک و همکاری شورای اقامه نماز و همکاران نمازخانه اداره را به بهترین شکل تجهیز کنیم و همچنین خیلی خوشحالم که همکارانی دارم که همیشه هنگام اقامه نماز اول وقت پیشتاز هستند و بنده به وجود این همکاران که در اقامه نماز و اجرای برنامه های نماز فعال هستند افتخار می کنم.

بازدید و نظارت از اداره کل غله چهارمحال و بختیاری در حوزه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا