چهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز اداره مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با حضور علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد استان، مدیر کل و کارکنان مدیریت درمان استان روز دوشنبه، بیست و هشتم فروردین ماه برگزار شد.

علی یار خدادادی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری نماز جماعت در ادارات گفت: از آنجایی که اقامه نماز نور چشم پیغمبر است، ما باید همیشه در نظر داشته باشیم که اقامه نماز کارکنان ادارات باید اول وقت و به جماعت در نمازخانه اداره برگزار شود و نگذاریم اهمیت و برپایی نماز در ادارات کمرنگ شود.

وی افزود: کسی که هر روز رو به خانه خدا ایستاد، رو به خانه دیگری نمی ایستد و کسی که ده ها بار آهسته و بلند، الله اکبر می گوید، هیچ قدرتی نزد او جلوه ندارد و همچنین کسی که اهل نماز است، باید زمین، زمان، فضا، لباس، خانه و مسکن، آب و خاک او صدردصد حلال باشد.

خدادادی خاطرنشان کرد: کسی که اهل نماز است، برای پاداش بیشتر و درک کمالات نماز حتماً از عطر و مسواک وشانه، از مسجد و جماعت بهره می گیرد و کسی که به اقامه کردن نماز اهمیت دهد به مسجد می رود و حضور در اجتماع او را از تک روی و انزوا نجات می دهد.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد استان در پایان اظهار کرد: ما باید خودمان مشوق خانواده به ویژه فرزندان نومکلفمان باشیم و بتوانیم با گرفتن جشن تکلیف و دادن هدیه به فرزندانمان آن ها را به نماز دعوت کنیم.

شایان ذکر است در پایان جلسه پس از اقامه کردن نماز جماعت، از فعالان نماز این اداره تجلیل شد.

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا