اخبارچهارمحال و بختیاری

مساجد، مدارس و دانشگاه ها در کنار هم جلسات هم اندیشی برگزار کنند

حجت السلام کریمی: با پیامی که امسال رهبر انقلاب در خصوص نماز دادند، مسئولیت و وظیفه ایشان سنگین تر شده است و باید برنامه ریزی  هایشان برای نماز جدی تر باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز پنجشنبه، بیست و یکم دی ماه، در شبکه جهان بین استان و برنامه روز نو حاضر شد و در خصوص نماز و برگزاری اجلاس نماز در استان گفتگو کرد.

حجت السلام و المسلین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره پیام مقام معظم رهبری به سی امین اجلاس سراسری نماز، گفت: مقام معظم رهبری در خصوص نماز حجت را برهمه اقشار جامعه تمام کردند و از هر قشر و مسئولی خواستند که در امر ترویج و اقامه نماز در جامعه تلاش کنند و مسئولان کشوری باید بدانند که با پیامی که امسال رهبر انقلاب در خصوص نماز دادند، مسئولیت و وظیفه ایشان سنگین تر شده است و باید برنامه ریزی  هایشان برای نماز جدی تر باشد.

وی افزود: عوامل موثر در مساجد، مدارس و دانشگاه ها در کنار هم جلسات هم اندیشی برگزار کنند و برای اقامه نماز در جامعه و مخصوص نماز نسل نو برنامه ریزی داشته باشند.

حجت السلام کریمی اظهار کرد: اجلاس نماز در چند شهرستان استان برگزار شده و تا آخر بهمن ماه سال جاری تمامی شهرستان ها اجلاس نماز را بابهترین شرایط و امکانات برگزار می کنند و همچنین اجلاس نماز استان نیز در نیمه اول بهمن ماه برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خاطر نشان کرد: برگزاری اجلاس نماز در استان با دو رویکرد مهم برگزار خواهد شد، اول اینکه بتوانیم راهکار های ترویج فرهنگ نورانی نماز را در جامعه گسترش بدهیم و دوم اینکه بتوانیم خادمان واقعی نماز کسانی که چندین سال است در جهت ترویج و اقامه نماز تلاش می کنند را در سطح استان شناسایی کنیم و از آن تجلیل و تقدیر خواهیم کرد.

حجت الاسلام کریمی در پایان افزود: مسابقه نوگلان موذن یکی از برنامه ای ابتکاری ستاد اقامه نماز استان است که با شرکت کردن بچه های پنج تا سینزده سال هست می تواند تاثیر بسیار خوبی در بین کودکان و نوجوانان داشته باید و با همکاری سازمان صداوسیمای استان می توانیم این برنامه ابتکاری به بهترین شکل ممکن نشر دهیم.

مساجد، مدارس و دانشگاه ها در کنار هم جلسات هم اندیشی برگزار کنند

مساجد، مدارس و دانشگاه ها در کنار هم جلسات هم اندیشی برگزار کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا