اخبارایلام

رئیس کمیته نظارت بر نمازخانه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام منصوب شد

با توجه به اهمیت بررسی وضعیت نمازخانه‌های راه‌های مواصلاتی، مدیر ستاد اقامه نماز استان بعنوان رئیس کمیته نظارت بر نمازخانه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان بعنوان رئیس کمیته نظارت بر نمازخانه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان در نوروز ۱۴۰۲ منصوب شد.

حسن بهرام نیا استاندار ایلام با توجه به اهمیت بررسی وضعیت نمازخانه‌ها و اماکن اقامه نماز راه‌های مواصلاتی استان و ورودی‌های شهر و در راستای رفاه حال و خدمت به مسافرین نوروزی، طی حکمی مدیر ستاد اقامه نماز استان را بعنوان رئیس این کمیته منصوب کرد.

متن حکم انتصاب مدیر ستاد اقامه نماز استان به شرح زیر می‌باشد:

جناب آقای فیض اله رضایتی

مدیر محترم ستاد اقامه نماز استان ایلام

با سلام

نظر به سوابق ارزنده مدیریتی و تعهد جنابعالی به موجب این حکم، شما را به عنوان رئیس کمیته نظارت بر نمازخانه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان( در نوروز ۱۴۰۱) منصوب می‌نمایم.

دقت، برنامه‌ریزی، هماهنگی و پیگیری در امور مربوطه مورد انتظار است. امیدوارم با اتکال به خداوند موفق و موید باشید.

حسن بهرام نیا

استاندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام

 

لازم به ذکر است که ستاد اقامه نماز استان ایلام هرساله با تشکیل کارگروهی متشکل از دستگاه‌های نظارتی و فرهنگی، بازدیدهای گسترده‌ای را در سطح راه‌های مواصلاتی در راستای نظارت بر نمازخانه‌ها، مساجد و اماکن اقامه نماز استان ایلام دارد.این کارگروه در چندین دوره، یک ماه قبل از سال نو بازدید‌های خود را آغاز کرده و تا پایان سفرهای نوروزی نظارت خود را ادامه می‌دهد.

در جریان این بازدیدها تمامی نواقص و کمبودها بررسی می‌شود و به ارگان مربوطه اطلاع داده می‌شود.

رئیس کمیته نظارت بر نمازخانه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام منصوب شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا