اخبارخراسان رضوی

نشست مشترک مدیر ستاد اقامه نماز با رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهدالرضا

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، نشست مشترک مدیر ستاد اقامه نماز استان با رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد با محوریت توسعه و ترویج فرهنگ نماز چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از فعالیت های خوب شورای اقامه نماز شهرداری مشهد مواردی جهت حمایت و عنایت لازم از سوی رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مطرح کرد و گفت: پیرو صحبت و تصمیمات جلسه اخیر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با شهردار مشهد مقررشد در ساخت مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت رقیه(س) که می تواند محور فعالیت های نماز و قرآن قرار گیرد تسریع شود.

وی ادامه داد: به دلیل حضورمیلیون ها زائر در ایام خاص زمینه استفاده از ظرفیت بخش فرهنگی شهرداری مشهد در حوزه تبلیغ و توسعه فرهنگ نماز فراهم گردد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین منصوریان رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهرمشهد اظهار کرد: در مورد مسجد حضرت رقیه(س) یقینا همچنان که تعهد شده پیگیری خواهد شد اما در مورد برنامه های تربیتی فرهنگ نماز و فراهم ساختن زمینه بهره گیری از شورا و مطالبی که در این جلسه مطرح شد آن را به صورت یک طرح ستاد اقامه نماز تهیه کرده تا زمینه بهره وری آن فراهم و مساعدت لازم انجام خواهد شد.

وی افزود: زیرا اعتقاد ما برآن است اگر فعالیت های فرهنگی به خصوص مانند تقویت نمازجماعت، آگاهی دادن به خانواده ها و پاسخگویی به پرسش های نوجوانان و جوان در حوزه نماز و مسائل دینی انجام شود یقینا نسبت به کاهش ناهنجاری ها و مشکلات زندگی تاثیرات خاصی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا