اخبارالبرز

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با رئیس کمیسیون فرهنگی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، مدیر ستاد اقامه نماز با حجت الاسلام والمسلمین سعیدی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمیان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در روز چهارشنبه دوازدهم مهرماه دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه در خصوص ترویج نماز بین دانش آموزان و شیوه دعوت آنان به نماز گفتگو شد و در ادامه ضمن اشاره به صحبت های استاندار البرز ناظر بر طرح شهریور ماه پنج هزار نفره دانش آموزی پیرامون این موضوع در استان البرز بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار ریاست کمیسیون فرهنگی استان البرز ضمن تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز استان جهت تلاش های وی گفت: نماز باعث ارتباط فیزیکی و کنار هم بودن است و باعث می شود که علاقه قلبی دو سویه بیشتر شود.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: باید شبهات دانش آموزان در عرصه فضای مجازی و رسانه را پاسخ بدهیم و لازم است معلمان تعلیمات مورد نیاز دانش آموزان را با زبانی ساده و با صمیمیت به آنها منتقل کنند تا دانش آموزان اشتیاق لازم برای یادگیری را داشته باشد.

در ادامه ابراهیمیان بیان داشت: اگر مربی محبوب باشد پیش دانش آموزان بر رونق نماز جماعت می افزاید.

در پایان این جلسه در مورد موضوع فجر تا فجر گفتگو شد و مقرر شد کارگروه پشتیبانی و مالی استان از طریق شهرداری در زمینه های تبلیغ و ترویج برنامه ی فجر تا فجر همکاری لازم را داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا