اخبارچهارمحال و بختیاری

حضور روحانیون طرح امین در مدارس باعث تشویق دانش آموزان به اقامه نماز می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای مشترک همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پروش استان، روز سه شنبه، بیست و دوم خردادماه،با حضور حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضای شورا در محل دفتر مدیرکل حوزه های علمیه استان برگزار شد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی نماز در مدارس گفت: وجود و حضور فعال روحانیون طرح امین، باعت تشویق و ترغیب دانش آموزان به اقامه نماز می‌شود و در همین خصوص کارشناسان قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش با همکاری روحانبون خواهر و برادر طرح امین در مدارس استان، باید نسبت به برگزاری نشست های تخصصی نماز و مهدویت به صورت ویژه تلاش کنند.

وی افزود: در همین جهت ستاد اقامه نماز استان می تواند محتوا و بسته های فرهنگی و آموزشی نماز و مهدویت را در اختیار روحانیون طرح امین در مدارس قرار دهد که این بسته های آموزشی ره توشه مبلغین ما در مدارس باشد.

حجت السلام کریمی بیان کرد: ستاد اقامه نماز می تواند از ظرفیت مجتمع یاوران حضرت مهدی (عج) قم و هتل نماز مشهد برای برگزاری اردو ها، گردهمایی ها و دوره های آموزشی استفاده کند و با وجود این ظرفیت ها ما باید در طول سال مبلغین فعال طرح امین در مدارس را شناسایی کنیم و برای تجلیل و تقدیر از این مبلغین، آنان در این مجتمع ها اسکان دهیم.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش یک جدول زمانبندی طراحی و پیشبینی کند که دانش آموزان به همراه مدیران مدارس و روحانیون طرح امین هرهفته در نمازجمعه شرکت کنند.

حضور روحانیون طرح امین در مدارس باعث تشویق دانش آموزان به اقامه نماز می‌شود

حضور روحانیون طرح امین در مدارس باعث تشویق دانش آموزان به اقامه نماز می‌شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا