کردستان

جلسه هماهنگی اجرای منشور همکاری ستاد اقامه نماز با اداره مشارکت ها

مرادی کارشناس ستاد اقامه نماز:باید از هم اکنون نسبت به تقسیم کار، توزیع اهداف کمی ، تعیین گروه ارزیابی و تدوین برنامه پنجساله در سطح استان اقدام کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان،  با هدف هماهنگی و برنامه ریزی لازم به منظور اجرای منشور همکاری ستاد اقامه نماز با حوزه مشارکت ها و مدارس غیر دولتی و هیأت اُمنایی آموزش و پرورش استان در تاریخ پنجشنبه یازدهم خرداد ماه در محل اداره مشارکت ها و مدارس غیر دولتی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان جلسه تشکیل گردید.

در این جلسه سید کامیل حسینی رئیس اداره مشارکت ها و مدارس غیر دولتی استان ضمن اعلام آمادگی برای اجرای برنامه های پیش بینی شده گزارش مبسوطی از آمار کمی مدارس و دانش آموزان و عوامل اجرایی مدارس غیر دولتی و هیأت اُمنایی  را ارائه و مجموعه برنامه های تعریف شده را متناسب با نیاز روز مخاطبین بر شمرد.

در ادامه نظام مرادی کارشناس ستاد اقامه نماز استان به تشریح منشور اعلامی پرداخت و اظهار داشت: در این منشور برای سه حوزه مدارس،اداره مشارکت ها و ستاد اقامه نماز وظایف مشخص تعریف شده است که می طلبد نسبت به اجرای دقیق هر کدام از برنامه ها اقدام کرد.

وی در ادامه گفت: برای تسهیل در فرآیند اجرای برنامه باید از هم اکنون نسبت به تقسیم کار، توزیع اهداف کمی ، تعیین گروه ارزیابی و تدوین برنامه پنجساله در سطح استان اقدام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا