اخبارسمنان

آیین مراسم تکلیف فرزندان کارکنان شرکت توزیع برق سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت برق منطقه ای استان سمنان با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان، مجید وفایی، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان، معاونین، کارمندان و … روز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ در نمازخانه شرکت توزیع برق استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین در آیین مراسم تکلیف فرزندان کارکنان شرکت توزیع برق ضمن عرض تبریک به مناسبت ماه رجب و عرض تسلیت وفات حضرت زینب (س) بیان کرد: از خصائص ذاتی همه انسان ها ، علاقه به رشد و تعالی معنوی می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان جنبه های رشد را در ابعاد مادی و معنوی دانست و افزود: بهترین حالت رشد و تعالی انسان ها، زمانی است که در دو بعد مادی و معنوی به رشد و تکامل برسند و اگر در هر یک از این ابعاد ، مشکل و نقصانی بوجود بیاید، همچون تصویر کاریکاتور موجب خنده و تمسخر دیگران قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: هرگونه پیشرفت و رشد را بدون در نظر گرفتن رضایت خداوند متعال، عین خسارت و زیان برشمرد و بیان داشت : رشد و تعالی اگر به همراه توجه و ارتباط با خدا صورت پذیرد ، نتایج و ثمرات آن در دنیا و آخرت پایدار و ماندگار است.

وی نماز را مستحکم ترین رشته ارتباط با خداوند متعال دانست و گفت: یاد خدا و توجه به الطاف و عنایات او، بالاترین لذت و توفیقی است که شامل بندگان خاص الهی می گردد.

شمس الدین در جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت توزیع برق خطاب به مکلفین بیان کرد: ورود به سن تکلیف و آغـاز راه تعبـّـد و بندگی در پیشگــاه حضرت حق را به شما تبریک گفته و توفیق ادامه آن را از خداوند متعال برایتان طلب می کنم. امید است که در زیر باران رحمت الهی، قلب پاکتان سرشار از شور عبادت و برپایی نماز و سایر دستورات دین مبین اسلام باشد و همواره در راه کسب رضایت خداوند متعال و حضرت ولی عصر (عج) موفق باشید.

در پایان این مراسم با اهداء لوح یابودو هدایای فرهنگی، از ۲۷ تن از مکلفین فرزندان کارکنان شرکت برق منطقه ای تقدیر به عمل آمد .

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت برق منطقه ای استان سمنان

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت برق منطقه ای استان سمنان

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت برق منطقه ای استان سمنان

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت برق منطقه ای استان سمنان

جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت برق منطقه ای استان سمنان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا