اخبارچهار محال و بختیاری

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری با مدیرکل اداره ثبت احوال دیدار کرد

حجت الاسلام کریمی: نماز به عنوان یک تکلیف الهی با ضوابط و احکامی که دارد می تواند اراده را به خوبی شکل دهد و زمینه تقویت آن را مهیا کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز یکشنبه، سوم دی ماه، با همراهی، عبدالغنی فرماندار شهرستان شهرکرد، به مناسبت سالروز تاسیس اداره ثبت احوال با موسوی مدیرکل و کارکنان اداره ثبت احوال استان دیدار کرد.

در ابتدای جلسه موسوی مدیرکل ثبت احوال استان ضمن گرامی داشت سالروز تاسیس این اداره و خوش آمدگویی به حاضرین جلسه گفت: کارکنان ادراه کل ثبت احوال استان و شهرستان ها همیشه در هرچه بهتر راه انداختن کارهای ارباب رجوع تلاش و سعی خود را داشته و دارند و همچنین عوامل و کارکنان این اداره در برپایی نماز جماعت اول وقت پیشتاز هستند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن عرض تبریک سالروز تاسیس اداره ثبت احوال اظهار کرد: ادراه ثبت احوال یکی از اداراتی است که مسئولیت های ویژه ای در انجام امور جامعه برعهده دراد و همیشه در انجام کارها و مسئولیت ها موفق بوده است و خوشبختانه ادراه کل ثبت احوال استان با همکاری و همت، مدیرکل و شورای اقامه نماز این اداره توانسته است در سال های گذشته و اکنون در امر ترویج و اقامه نماز جزء برترین و بهترین ادارات استان باشد.

وی افزود: گسترش و ترویج فرهنگ نماز از نعمت هایی است که خداوند بی منت در زندگی ما قرار داده است و هرگونه کم کاری در امر ترویج و اقامه نماز صدماتی خواهد داشت، که چنانچه آگاه به آن باشیم، ذره ای در اقامه امر نورانی نماز کوتاهی نخواهیم کرد.

حجت الاسلام کریمی با اشاره به اهمیت نماز در جامعه و تلاش و اراده نسبت به برپایی نماز گفت: یکی از مواردی که می توان بر قوت اراده بیفزاید، نماز است، نماز به عنوان یک تکلیف الهی با ضوابط و احکامی که دارد می تواند اراده را به خوبی شکل دهد و زمینه تقویت آن را مهیا کند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خاطر نشان کرد: برگزاری نشست های تخصصی نماز ویژه کارکنان این اداره و برگزاری جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان که به تازگی به سن تکلیف رسیده اند می تواند از ویژه برنامه های موثر در ترویج فرهنگ و اقامه نماز باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری با مدیرکل اداره ثبت احوال استان دیدار کرد

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری با مدیرکل اداره ثبت احوال استان دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا