اخباراصفهان

دوره آموزش نماز روحانیون مدارس ناحیه چهار اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: شناخت موانع اقامه نماز دانش آموزان از مهم ترین وظایف روحانیون مدارس است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره آموزش نماز روحانیون مدارس ناحیه چهار اصفهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، رضوی نیا مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار و با تدریس استاد حیدری از روحانیون دفتر تبلیغات اسلامی روز چهارشنبه بیست و هفتم دی ماه در دارالقرآن ناحیه چهار برگزار شد.

این دوره به همت ستاد اقامه نماز استان با همکاری ناحیه چهار آموزش و پرورش به تلاش حجت الاسلام والمسلمین طبائی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اصفهان برپا شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن تشکر از مدیریت ناحیه چهار جهت بر پایی دوره آموزش نماز روحانیون مدارس ناحیه بیان کرد: یکی از وظایف روحانیون و طلاب مدارس اعم از برادران و خواهران تشویق دانش آموزان به امر نماز می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: شناخت موانع اقامه نماز دانش آموزان از مهم ترین وظایف روحانیون مدارس است که با شناخت این موانع بتوان آنان را رفع کرده و امر نماز را در جامعه ترویج دهیم.

حیدری در جمع طلاب خواهر و برادر بیان کرد: طلاب در مدارس باید از چند علم آگاهی داشته باشند که بتوانند به واسطه این علوم در مقابل جوانان و دانش آموزان جواب گو باشند.

وی آگاهی از احکام، علم حدیث شناسی، تسلط بر آیات قرآن، آگاهی از تاریخ و تاریخ اسلام، داشتن اخلاقی نیکو، علم روانشناسی را از جمله علوم نیاز طلاب خواند و گفت: این علوم از ضروریات یک طلبه در مدارس است.

مدرس دوره آموزش نماز ادامه داد و اظهار کرد: آگاهی به شبهات مخصوصا در اعتقادات یکی دیگر از ضروریات طلاب می باشد که با آگاهی به علوم بیان شده شما می توانید به راحتی شبهات را پاسخ و مخاطب را قانع نمایید.

دوره آموزش نماز روحانیون مدارس اصفهان

دوره آموزش نماز روحانیون مدارس اصفهان

دوره آموزش نماز روحانیون مدارس اصفهان

دوره آموزش نماز روحانیون مدارس اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا