فارس

دوره های معرفتی نماز ویژه دانش آموزان مدارس ناحیه ۳ شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ شانزدهم بهمن ماه، دوره های معرفتی نماز ویژه دانش آموزان مدارس ناحیه ۳ شیراز با حضور حجت الاسلام برزگر در محل مدرسه امام رضا(ع) برگزار شد.

براساس تفاهم نامه همکاری بین اداره آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز، نشست های دانش آموزی با هدف توسعه و ترویج نماز در مدارس نواحی ۳ برگزار می‌شود.

حجت الاسلام برزگر دانش آموزان را به درس خواندن، رعایت احترام به پدر و مادر و خواندن نماز دعوت کرد.

وی که در جمع دانش آموزان سخن می‌گفت به بیان آثار و برکات نماز پرداخت و با ذکر آیات و روایات دانش آموزان را به توجه بیشتر به یاد خدا و نماز تشویق کرد.

برزگر گفت: گناه انسان را به عقب می‌اندازد لذا خداوند می‌فرماید از یاد من عافل نشوید که همانا نماز یاد من است. نماز راه رسیدن به دین است. رضایت خداوند در نماز است و همچنین در نماز است که نور معرفت شناخت و برکت در رزق حاصل می‌شود.

حجت الاسلام برزگر در پایان گفت: اگر در زندگی به مشکل برخورد کردید از نماز یاری بطلبید همانطور که خداوند هم در قرآن می‌فرماید از صبر و نماز در برابر مشکلات یاری بجو.

خاطرنشان می‌شود براساس تفاهمنامه همکاری بین ستاد اقامه نماز نشست های دانش آموزی در مدارس نواحی چهارگانه شیراز با همکاری ستاد اقامه نماز در حال برگزاری می‌باشد.

دوره های معرفتی نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا