اخبارگلستان

مراسم متمرکز گرامیداشت روز جهانی مسجد برگزار خواهد شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گرگان از برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی مسجد به صورت متمرکز در مسجد جامع گرگان در دهه ترویج معارف و نماز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در روز شنبه بیست و هشتم مرداد، مهدی جرجانی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری گرگان در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت روز مسجد که با حضور قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان، محمد زاده رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان، سرهنگ تاشی جانشین فرمانده سپاه شهرستان برگزار شد اظهار کرد: مساجد زمانی می توانند در تربیت دینی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی نقش مؤثری ایفا کنند که مخاطبان خود به ویژه نسل جوان را جذب و حفظ کنند.
وی افزود: تقوای، معنویت، اتحاد و توانایی های علمی و فرهنگی جوانان از دستاورد های مساجد پویا و انقلابی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مرکز استان در پایان خاطر نشان کرد: به منظور گرامی داشت روز مساجد و تجلیل از مساجد فعال و مؤثر شهرستان از مساجد طراز در روز سه شنبه ۳۱ مرداد طی مراسمی در مسجد جامع گرگان تجلیل خواهد شد.
قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای ستاد در دهه فرهنگی ترویج معارف نماز، گفت: با توجه به ضرورت توجه به مساجد، دوره آموزشی مدیریت مسجد ویژه مسئولین کانون های فرهنگی هنری مساجد گرگان را با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز برگزار کردیم.
وی با اشاره به برگزاری نشست های هم اندیشی شیوه های جذب نوجوانان و جوانان به نماز و مسجد، گفت: در این دهه از ۳ نفر از فعالین مساجد تجلیل به عمل آمد و با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز کشور، جلسات تخصصی نماز برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد مراسم گرامیداشت روز جهانی مسجد به صورت متمرکز برگزار شود.
مراسم متمرکز گرامیداشت روز جهانی مسجد گلستان مراسم متمرکز گرامیداشت روز جهانی مسجد گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا