آذربایجان غربیاخبار

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مجتمع دخانیات ارومیه

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس، با حضور حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، مهندس خیاطی، مدیر دخانیات ارومیه، و حجت الاسلام و المسلمین پورعلی، امام جماعت دخانیات ارومیه، روز دوشنبه، سوم مهرماه و در محل محل مجتمع دخانیات ارومیه، برگزار شد.

مهندس خیاطی، مدیر دخانیات ارومیه، ضمن خوش آمد گویی و عرض سلام و تبریک ایام  به حضار گفت: دفاع مقدس یادگاری از تاریخ شکوهمند جمهوری اسلامی است و شهدای این راه، پاداش جاودانه را دارا هستند. جنگی که صورت گرفت تنها جنگ با عراق نبود بلکه جنگی بین ما و کل جهان بود که قدرت بسیج شدن مردم ایران را به کل جهانیان نشان داد.

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مجتمع دخانیات ارومیه

حجت الاسلام و المسلمین پناهی گفت: دشمن با تمام امکانات و رسانه ها، در تلاش برای تغییر جایگاه شهید و مقتول است، متاسفانه سرعت سقوط در دین بسیار بالاست و آنانی که ادعای نماز خوانی دارند در آزمایش های سخت روزگار غربال شده و از دین جدا میگردند. فعل حال دنیا به ایران از دید ابر قدرت نگاه می کند، که طبق گفته حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، دشمن در برنامه ریزی های خود به خوبی عمل می کند ولی در محاسبات دچار اشتباه شد. که این شکست دشمن حاصل دین داری و اهل نماز بودن مردم ایران بود.

وی در ادامه گفت: از جمله فعالیتهای دشمن سند ۲۰۳۰ بود که رهبر معظم انقلاب مخالف کامل آن بودند و این سند مستقیما هدفی بر روی فرهنگ اسلامی داشت که در ظاهر بسیار پسندیده ولی در جزئیات مروج فرهنگ غرب است. فرزندان ما از سنین پایین در فضایی درحال تربیت شدن هستند که مدیریت خط فکری آن در دست دشمنان است. جنگ فعلی ما جنگ موشک و پهپاد نیست. جنگ ما، جنگ دین و فرهنگ و تفکر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا