آذربایجان شرقیاخبار

گرامی داشت هفته تربیت اسلامی و اجلاس نماز ناحیه سه تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، گرامی داشت هفته تربیت اسلامی و اختتامیه اجلاس نماز ناحیه سه تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، حجت الاسلام پوررادی مدیرکل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام سید حسینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد، حجت الاسلام بابایی کارشناس آموزشی و فرهنگی ستاد و مسئولین آموزش و پرورش ناحیه ۳ تبریز،روز پنجشنبه یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام  پوررادی ضمن گرامیداشت هفته تربیت اسلامی  گفت: این مناسبت فرصت ارزشمندی است تا با جایگاه رفیع شهیدان باهنر و رجایی بیش از پیش آشنا شویم.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس نماز در نواحی و مناطق افزود: برگزاری این اجلاس و  عمل به این فریضه الهی، در راه خودشناسی دانش آموزان نقش بسزایی خواهد داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با یادآوری اهمیت برگزاری نماز جماعت در مدارس تصریح کرد: معاونین پرورشی باید در این زمینه دقت لازم را داشته باشند و فرزندانمان را با ارزش و جایگاه والای نماز آشنا کنند.

وی در ادامه نماز را به عنوان یگانه سکوی اوج گیری بر بلندای معنویت و اخلاق فاضله در زندگی انسان برشمرد به اثرات آن در بسیاری از ابعاد زندگی اشاره کرد.

در پایان از اساتید تربیتی و پرورشی و فعالان نمازی تجلیل شد.

گرامی داشت هفته تربیت اسلامی و اجلاس نماز ناحیه سه تبریزگرامی داشت هفته تربیت اسلامی و اجلاس نماز ناحیه سه تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا