اخبارقم

شورای فرهنگی ارتباطات و فناوری اطلاعات قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، اولین جلسه شورای فرهنگی دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، صبح چهارشنبه، بیست و سوم خردادماه، با حضور مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیر ستاد اقامه نماز و مدیران، دبیران و ائمه جماعات دستگاه های مطبوع در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان قم در این جلسه ضمن تقدیر از همراهی های دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات در استان، این دستگاه ها را از جمله دستگاه های موفق در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز دانست و گفت: امید است با حمایت های مضاعف در وزارتخانه، این توفیقات روزافزون باشد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به آثار نماز در بین کارکنان دستگاه ها اشاره و خاطر نشان کرد: اهتمام وزارت ارتباطات به امور نمازی که در راس امور فرهنگی است موجب ایجاد این شاکله فرهنگی و انقلابی است.

مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور فرهنگی نیز به توجه ویژه بر اهتمام کارکنان به امور فرهنگی در بدو ورود اشاره کرد و گفت: در گزینش وزارت ارتباطات یکی از مواردی که بسیار بر آن تاکید می شود اهتمام بر امور فرهنگی و در راس آن نماز است.

حجت الاسلام و المسلمین جابر قلیان، استان قم را الگوی رفتاری دیگر استان ها از ابتدای انقلاب اسلامی دانست و گفت: قم به عنوان پایگاه فرهنگی می بایست پیشرو و در اجرای برنامه های فرهنگی مبتکرانه عمل کند.

وی همچنین از ارتباطات مستمر وزارت ارتباطات با ستاد اقامه نماز کشور در اجرای برنامه ها خبر داد و گفت: انتظار می رود در راستای بهبود وضعیت اجرای برنامه ها این رویه در استان ها نیز پیگیری و عملیاتی شود.

در ادامه مدیران، دبیران و ائمه جماعات حاضر در جلسه نیز به ارائه نقطه نظرات و کاستی های موجود پرداختند که تولید محصولات نماز و مهدویت به صورت متمرکز، تهیه تقویم اجرایی برنامه های فرهنگی، برگزاری جشن تکلیف متمرکز با هم افزایی ظرفیت ها از جمله اهم موارد مطرح شده در اولین جلسه شورای اقامه نماز دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا