اخبارلرستان

شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات‌ و فناوری اطلاعات با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا این مجموعه با موضوع بررسی وضعیت برنامه‌های نمازی و فرهنگی در تاریخ سوم آبان ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان اظهار داشت: اگر نور نماز را چه در فضای مجازی و چه در کارها یمان داشته باشیم می توانیم خود و خانواده و همچنین جامعه را از آسیب های اجتماعی و فضای مجازی حفظ کنیم و اگر نماز به درستی و سر وقت و به عنوان اولویت نخست اقامه شود اثرات آن را در جامعه می بینیم.

وی گفت: غذای روح و تقویت کننده شخصیت انسانی مردان، زنان و جوانان، همانا عبادت پروردگار و شکرگذاری نعمات او در قالب نماز است و حضور مدیران و و دیگر کارکنان در نماز جماعت می‌تواند باعث رونق بخشیدن و حضور گسترده کارکنان در صفوف نماز جماعت شود.

مدیر اقامه نماز استان لرستان عنوان کرد: تعامل و همکاری خوبی بین بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد اقامه نماز استان وجود دارد و امیدواریم در سال آینده از ظرفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت ترویج و توسعه فرهنگ نماز بیشتر استفاده شود.

همچنین قابل ذکر است که در پایان حجت الاسلام والمسلمین چراغی خواستار اجرای برنامه های فرهنگی به ویژه در عرصه نماز به صورت متمرکز در دیگر ادارات تابعه شد.

 

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا