اخبارسیستان و بلوچستان

شورای اقامه نماز اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات زاهدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، شورای اقامه نماز شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات هفتم آذرماه با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و مدیران ارتباطات و فناوری، زیرساخت ادارات پست و  پست بانک تشکیل شد.

بلوچ زهی مدیرعامل شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن خیر مقدم به مدیر ستاد اقامه نماز و همراهان و همچنین مدیران کل دستگاههای وابسته به وزارت ارتباطات در استان گفت: از همکاری و همراهی ستاد اقامه نماز بابت اجرای برنامه های نمازی تشکر می کنیم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات و فناوری استان گفت: خوشبختانه با توجه به ارتباطات موثر و مستمری که بین ستاد و این اداره کل بوده است، عملکرد این اداره کل رضایت بخش می باشد اما لازم است تلاش های بیشتری هم انجام گیرد.

بلوچ زهی در ادامه برنامه هایی که در سال گذشته در خصوص ترویج فرهنگ نماز انجام شده گزارشی ارائه کرد.

در این جلسه سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر و تشکر از تشکیل شورای اقامه نماز به میزبانی شرکت ارتباطات و فن آوری استان گفت: شرکت ارتباطات و فناوری و دستگاه های زیرمجموعه زیرساخت،پست،پست بانک، در سال ۱۴۰۱ و در حال حاضر در سالجاری همکاری و ارتباط  خوب و سازنده ای با ستاد اقامه نماز دارند.

وی افزود: تأثیر و اثرگذاری فرهنگی ارتباطات در سالیان اخیر بسیار بیشتر از آموزش و پرورش بوده است چراکه تمامی نوجوانان و جوانان دانش آموز و والدین آنها همه با گوشی های موبایل و شبکه های اجتماعی سرو کار دارند و این بستر بسیار مناسبی جهت آموزش و تبلیغات اصولی پیرامون توسعه و ترویج فرهنگ نماز در جامعه می باشد.

سنجرانی گفت: به همین منظور دشمنان با چهره ها و نقاب های مختلف کمر بسته اند تا ارزش ها و باورها و اعتقادات دینی مسلمانان بویژه نسل جوان را تضعیف و تخریب نمایند و برای رسیدن به اهداف خود از شیوه ها و روش های مختلفی استفاده می کنند که باید در این باره چاره ای اندیشید.

سنجرانی اظهار داشت: یکی از راهکارهای موفقیت آمیز در این زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز از راه های مجازی و فناوری های جدید ارتباطات است آنهم بویژه در نسل نو که نوجوانان و جوانان مخاطبین آن هستند لذا با عنایت به پیام  مقام معظم رهبری که  فرموده اند جوانان زودتر و بهتر از برکات نماز بهره مند خواهند شد باید در این مسیر قدمهای محکمتر و استوارتری برداریم.

در ادامه هر یک از مدیران حاضر در جلسه برنامه های انجام شده در سال گذشته را تشریح کردند و در خصوص ترویج فرهنگ نماز و اقدامات انجام شده گزارش مختصری ارائه و پیشنهاداتی را مطرح کردند.

شورای نماز ارتباطات و فناوری

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا