اخبارخراسان جنوبی

دوره های آموزشی نماز و مهدویت در بقاع متبرکه شهرستان بیرجند برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،  حجت الاسلام و المسلمین  خدایی ریاست اداره اوقاف شهرستان بیرجند با حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان ۱۰ بهمن ماه در محل ستاد اقامه نماز دیدار کرد.

در این دیدار  حجت الاسلام و المسلمین کمیلی از آمادگی ستاد اقامه نماز برای برگزاری دوره های آموزشی نماز و مهدویت ویژه زاِئراین و مجوارین بقاع متبرکه در سطح شهرستان و  کارکنان اوقاف اعلام کرد.

وی در ادامه به اهمیت نماز و برگزاری نماز جماعت در بقاع متبرکه تاکید کرد و افزود برای رونق بخشیدین به این فریضه الهی باید از تمام ظرفیت استفاده نمود .مدیر ستاد اقامه نماز استان تشویق واقفین درزمینه وقف ویژه نماز را یکی از راهکارهای کمک به نشر و گسترش فرهنگ نورانی نماز در سطح جامعه دانست.

در ادامه حجت الاسلام خدایی گزارشی از فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و آموزشی که با محوریت نماز و مهدویت در بقاع متبرکه سطح شهرستان در طول سال  جاری برگزار شده است داد

وی افزود : اداره اوقاف شهرستان بیرجند آمادگی خود را برای برگزاری مسابقات، دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان و همچنین زائرین بقاع متبرکه با محوریت نماز و مهدویت اعلام می دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا