اخبارکردستان

همایش شیوه های دعوت به نماز در سنندج با حضور بیش از ۳۰۰ نفر

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: این قبیل مسائل که خانواده ها به همراه فرزندانشان در یک مکان با موضوع آموزشی و بویزه در راستای آموزش مسائل نماز و مانوس شدن با نماز دور هم جمع شوند بسیار ارزشمند است و امیدوارم این گونه برنامه ها تداوم داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، دهم اسفند ماه بنیاد مسکن استان کردستان با مشارکت ستاد اقامه نماز نسبت همایش شیوه های دعوت به نماز با حضورحجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در کردستان، مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و بیش از ۳۰۰ نفر از خانواده ها و کارکنان بنیاد مسکن کردستان برگزار شد.

این مراسم که در تالار فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور آموزش شیوه های دعوت به نماز برای والدین برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رسولی مدیرکل بنیاد مسکن استان کردستان ضمن خیرمقدم به حاضرین در این همایش گفت: با توجه به اینکه مسئله توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز برای اداره کل بنیاد مسکن بسیار با اهمیت است این همایش را برگزار کرده ایم تا درخصوص چگونگی دعوت به نماز نکاتی برای والدین عزیز و فرزندانشان مطرح شود و از تجارب و پیشنهادات آن ها بهره بگیریم و همچنین از فعالان نماز در این اداره کل تقدیر و تشکر کنیم.

در ادامه مراسم حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن  تشکر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم و تاکید ویژه بر ترویج امر نماز، با اشاره به ماه شعبان درخصوص ظهور امام زمان(عج) نکاتی مطرح کرد.

عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از مدیرکل و مسئول حوزه نهاد نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان کردستان گفت: این قبیل مسائل که خانواده ها به همراه فرزندانشان در یک مکان با موضوع آموزشی و بویزه در راستای آموزش مسائل نماز و مانوس شدن با نماز دور هم جمع شوند بسیار ارزشمند است و امیدوارم این گونه برنامه ها تداوم داشته باشد.

وی طی گفت و گویی با رسولی مدیرکل و حجت الاسلام فرهادی نماینده ولی فقیه در بنیاد  مسکن درخصوص اجرای این برنامه پیشنهاداتی مطرح کرد تا این برنامه ها در آینده با کیفیت بهتری برگزار شود.

در ادامه این برنامه یکی از مدرسین نسبت تشریح شیوه های رفتار والدین در خانواده با همدیگر و با فرزندان مطرح کرد و درخصوص مباحث مربوط به نماز و چگونگی دعوت فرزندان به نماز مطالب و راهکارهایی ارائه کرد.

در پایان این مراسم از فعالان نماز و فرزندانی که به تازگی به سن تکلیف رسیده اند تقدیر و تجلیل شد.

حضور بیش از 300 نفر در همایش شیوه های دعوت به نماز در سنندج حضور بیش از 300 نفر در همایش شیوه های دعوت به نماز در سنندج حضور بیش از 300 نفر در همایش شیوه های دعوت به نماز در سنندج حضور بیش از 300 نفر در همایش شیوه های دعوت به نماز در سنندج حضور بیش از 300 نفر در همایش شیوه های دعوت به نماز در سنندج حضور بیش از 300 نفر در همایش شیوه های دعوت به نماز در سنندج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا