فارس

نماز جماعت در مجموعه گردشگری جهانی تخت جمشید در ایام نوروز اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز یکشنبه نوزدهم فروردین ماه، نماز جماعت در مجموعه گردشگری جهانی تخت جمشید در ایام نوروز با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت برگزار شد.

امسال شاهد حضور با شکوه هموطنانمان در استان فارس بودیم. شیراز با جاذبه های گردشگری و زیارتی بسیار ارزشمندی همچون شاهچراغ، حافظیه، سعدیه، ارگ کریمخان زند، باغ ارم و در سطح استان فارس نیز همچون تخت جمشید، پاسارگاد، نقش رستم و نقش رجب شاهد حضور پر شوق هم میهنانمان بود.

ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت با تشکیل جلسات مستمر بازدید و سرکشی از اماکن نسبت به رفع نواقص و معایب موجود اقدام کرد.

حجت الاسلام پرحاذه دبیر اقامه نماز شهرستان مرودشت در گفتگو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: امسال شاهد برگزاری نماز جماعت در مجموعه جهانی تخت جمشید بودیم. با توجه به حجم بالای مسافر و لزوم بهره‌مندی مسافران از فیض معنوی نماز، نماز جماعت در ایام عید هر روز در مجموعه تخت جمشید برگزار می‌شد.

وی افزود: هر روزه در ایام نوروز با همکاران در مجموعه گردشگری شهرستان مرودشت از اماکن بازدید و نسبت به رفع عیوب اقدام می‌شد. همچنین لازم به ذکر است شهرستان مردشت یکی از شهرستان ها و اماکن تاریخی استان و کشور می‌باشد که لازم است مسئولین امر نسبت به احتمام و توجه بیشتر به ایجاد بستر معنوی برای مسافران اقدام کنند.

نماز جماعت در مجموعه فارس نماز جماعت در مجموعه فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا