اخبارچهارمحال و بختیاری

نمازجماعت در پارک ها و تفرجگاه های شهرکرد اقامه می شود

حجت السلام کریمی: نماز جماعت باید به مدت سه ماه فصل تابستان در پارک‌ها و بوستان‌های استان و شهرستان ها اقامه شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، به منظور اقامه نمازجماعت در پارک ها و تفرجگاه های شهرکرد و ترویج فرهنگ اقامه نماز اول وقت، روز چهارشنبه، ششم خردادماه، جلسه ای با حضور حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیرسازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد و مسئولین شهرداری شهرکرد در محل سیما منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد برگزار شد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تاکید بر ضرورت اقامه نماز جماعت در پارک ها و بوستان های شهرکرد گفت: دستگاه های متولی باید در این امر هرچه سریع تر و به طور جدی پیگیر اقامه نماز جماعت در پارک ها و بوستان ها باشند.

وی افزود: فضای پارک ها برای اقامه نماز کاملا متفاوت با مساجد و نمازخانه ها می باشد، پس باید به صورت ویژه در بحث فضاسازی مناسب جهت اقامه نماز جماعت در پارک ها تلاش شود.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری اظهارکرد: نماز جماعت باید به مدت سه ماه فصل تابستان در پارک‌ها و بوستان‌های استان و شهرستان ها اقامه شود.

در ادامه جلسه مسعود حبیبی مدیر سیما منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد ضمن اشاره به برگزاری نماز جماعت در پارک های شهرکرد، گفت: نماز جماعت با هماهنگی شهرداری شهرکرد، ستاد اقامه نماز استان و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد در پارک‌های ملت، لاله و تهلیجان و همچنین در تپه نورالشهداء اقامه می‌شود.

نماز جماعت باید به مدت سه ماه فصل تابستان در پارک‌ها و بوستان‌های استان و شهرستان ها اقامه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا