فارسمجمع خیرین مسجدساز

جلسه پیگیری روند پیشرفت ساخت مسجد حضرت خدیجه (س) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم دی‌ماه، جلسه پیگیری روند پیشرفت ساخت مسجد حضرت خدیجه (س) با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، معین از اعضای هیئت امنا و کارشناسان و مهندسین مربوطه در محل دفتر مدیریت ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

با آغاز مرحله دوم عملیات ساخت مسجد حضرت خدیجه (س) در شیراز، جلسه‌ای جهت پیگیری روند پیشرفت ساخت مسجد حضرت خدیجه (س) برگزار شد.

در این جلسه، معین از اعضای هیئت امنا گفت: با توجه به وضعیت آب و هوای شهر شیراز، به زودی اقدام به بتن ریزی خواهیم کرد. وی با دعوت از کارشناسان و مهندسین ساختمان در محل ستاد اقامه نماز نحوه اجرای بتن ریزی را بررسی کرد و گفت: ان‌شاءالله عملیات بتن ریزی این مجموعه عظیم به زودی آغاز می‌شود.

در ادامه حجت الاسلام سقاچی ضمن تشکر از مهندسین مشاور طرح، خواستار تسریع در روند کار و پیشرفت پروژه شد.

وی گفت: مسجد خانه خداست و ما در واقع در روی زمین، خانه خدا را آباد و احیا می‌کنیم. دست در دست خدا قرار داده‌ایم و این افتخاری بزرگ است. مسجد محل عبادت و بندگی خداست.

خاطرنشان می‌شود مجتمع فرهنگی و مسجد حضرت خدیجه (س) با زیربنای نزدیک به ۱۶۰۰ متر در جنوب شهر شیراز و یکی از مناطق محروم، در حال ساخت می‌باشد که تقریبا چهل درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

روند پیشرفت ساخت مسجد فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا