اخبارفارس

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ دومین نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی شیراز در سال تحصیلی جاری با حضور مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از مسوولین دانشگاه در مسجد امام محمد باقر(ع) واقع در دانشکده پزشکی برگزار شد.

حجت الاسلام حمید مقامی با اشاره به اهمیت مکانی و مخاطب جوان مسجد امام محمد باقر(ع) گفت: رسیدگی به وضعیت فعلی مسجد دانشکده پزشکی یکی از اولویت های ستاد اقامه نماز است.

حجت الاسلام محمد مهدوی بیان کرد: ستاد اقامه نماز طی دو ماه گذشته حدود ۲۵ بازدید از نمازخانه ها و مساجد علوم پزشکی استان داشته است که طبق بررسی های انجام شده تعدادی از آنها نیاز به تعمیر، بازسازی و یا بهسازی دارند که باید با همکاری مسوولین دانشگاه اقدامات لازم صورت پذیرد.

اعضای شرکت کننده در نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی شیراز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در زمینه فضاسازی و بهسازی مسجد امام محمد باقر(ع) پرداختند تا با طراحی مناسب نمای بیرونی و درونی مسجد از لحاظ زیبایی شناسی و هنر اسلامی تا قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اصلاح و بهبود یابد.

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا