اخبارخراسان جنوبی

پنجمین کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،پنجم اردیبهشت ماه با حضور مدیر آموزش و پرورش بیرجند ،رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان،کارشناس روابط عمومی ستاداقامه نماز ،مدیر حوزه علمیه بیرجند ودیگر اعضا پنجمین کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان بیرجند برگزار شد .

بهدانی مدیر آموزش و پرورش بیرجند در این جلسه ضمن خیر مقدم گزارشی از برنامه ها و فعالیت های با محوریت  قرآن ، نماز و عترت و همچنین اجلاس نماز دانش آموزی و جشن های تکلیف  برگزار شده در شهرستان بیرجند ارائه کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند افزود : در خرداد ماه گردهمایی ائمه جماعات مدارس را داریم که در آن جلسه از فعالین نماز هم تقدیر خواهد شد

کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هم در این جلسه  از زحمات و فعالیت ها مدیر  آموزش و پروش و همکارانشان در خصوص نشر و اشاعه فرهنگ نورانی نماز و همچنین برگزاری اجلاس دانش آموزی باشکوه و برگزاری جشن های تکلیف ویژه دختران و پسران در سطح شهرستان بیرجند تشکر کرد.

طاهری افزود : ستاد اقامه نماز استان در سال جاری آمادگی خود را برای برگزاری نشست های تخصصی نماز ویژه دانش آموزان و خانواده ها و همچنین برگزاری دوره آموزشی ویژه معلمین ومربیان اعلام می دارد.

در ادامه هریک از اعضا راهکارها و برنامه های را در خصوص پر رنگ بودن نماز مدارس و همچنین اهتمام جدی همه مسئولین بخصوص مدیران ، معلمین و ائمه جماعات مدارس در  تشویق و جذب جوانان و نوجوانان به نماز و مسجد را ارائه کردند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا