اخبارکردستان

شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: همانطوری که برنامه آموزشی جهت کارایی کارگران در انجام وظیفه اداری پیش بینی شده، لازم است برنامه های آموزشی و تبلیغاتی بویژه نماز درجهت تقویت معنویت کارگران عزیز انجام شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، یکم اسفند ماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با محوریت بررسی وضعیت نماز در واحدهای کارگری(شرکت پتروشیمی،شرکت شیر و شرکت لاستیک بارز کردستان) با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان،مدیرکل و اعضای شورای اقامه نماز اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان شرکت های کارگری تابعه در محل آن اداره کل برگزار شد.

در این جلسه  پیشکاری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تقدیر از تعامل، همکاری و همراهی ستاد اقامه نماز استان با مجموعه آن اداره کل اظهار داشت:با توجه به گستره فعالیت و وجود شرکت ها و واحدهای تابعه با جمعیت بالای کارگری زمینه مناسبی در جهت انجام فعالیت های نمازی فراهم می باشد که خوشبختانه در این مراکز نماز خانه مناسب با بکارگیری امام جماعت نیز مهیاست و اعلام آمادگی می نماییم که در معیت ستاد اقامه نماز بازدید میدانی مشترکی از این مراکز بعمل آوریم.

در ادامه اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آرزوی قبولی طاعات و عبادت از ظرفیت های موجود مکانی و انسانی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و بویژه واحدهای کارگری تابعه بعنوان یک فرصت خوب در امر آموزش،ترویج و توسعه امر نماز یاد کرد.
وی در ادامه بر لزوم نظارت های مشترک جهت رصد فعالیت های نمازی در این اماکن تاکید کرد و افزود: همانطوری که برنامه آموزشی جهت کارایی کارگران در انجام وظیفه اداری پیش بینی شده، لازم است برنامه های آموزشی و تبلیغاتی بویژه نماز درجهت تقویت معنویت کارگران عزیز انجام شود.

پس از بیان نظرات و پیشنهادات سایر اعضاء حاضر در جلسه، مقرر شد بعد از انتخابات از شرکت های مذبور بازدید میدانی بعمل آید.

شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا