اخبارفارس

شورای هماهنگی ائمه جماعات جهاد کشاورزی فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز فارس در تاریخ بیست و هفتم شهریورماه شورای هماهنگی ائمه جماعات جهاد کشاورزی فارس با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام قائمی نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی حجت الاسلام قاسمی دبیر اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و دیگر روحانیون جهاد کشاورزی در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

در این جلسه که با هماهنگی شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی فارس برگزار شد، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر از فعالیت های این سازمان و ادارت تابعه جهت شرکت در مسابقات سراسری کتابخوانی و نیز برگزاری دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات گفت: بحث آموزش و پژوهش دو بازوی قوی برای ترویج و توسعه فرهنگ غنی نماز می‌باشد.

حجت الاسلام سقاچی در ادامه ضمن برشمردن اثرات نماز در زندگی انسان اذعان کرد: اگر نماز را در تمام سطوح زندگی جاری و ساری کنیم و برای اول وقت بودن آن برنامه داشته باشیم قطعا و حتما اثرات فراوانی در زندگیو به تبع آن اجر اخروی عظیمی کسب خواهیم کرد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در پایان صحبت ها به تنظیم برنامه برای برگزاری دوره های آموزشی تبلیغی نماز ویژه ائمه جماعات سازمان جهاد کشاورزی و انجام مفاد توافقنامه استانی این سازمان با ستاد اقامه نماز تاکید کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام قاسمی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این سازمان در ترویج و توسعه اقامه نماز در ادارات تابعه از برگزاری دوره های آموزشی متنوع تا پایان سال جاری ویژه کارمندان و معاونین خبر داد.

شورای هماهنگی ائمه جماعات فارس شورای هماهنگی ائمه جماعات فارس شورای هماهنگی ائمه جماعات فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا