اخبارخراسان شمالی

شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح روز بیست و یکم خرداد ماه، به ابتکار مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی به میزبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، هواشناسی، آزمایشگاه مکانیک خاک، نظام مهندسی ساختمان، فرودگاه بجنورد، سرپرستی شعب بانک مسکن و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حضور داشتند.

مهندس میرکریمی مدیر کل راه و شهرسازی استان با گرامیداشت یاد شهدای خدمت، به دیدار هفته گذشته خود با مدیر ستاد اشاره کرد که ایده بررسی آیین نامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز (اصلاحیه جدید هیئت دولت) و شرح وظایف مجموعه‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در این دیدار مطرح شد و مقرر شد.

حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز با تشکر از ابتکار میرکریمی برای برگزاری این جلسه، بند ۱۱ آیین نامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و شرح وظایف مجموعه های تابعه وزارت راه و شهرسازی را قرائت کرد.

وی با اشاره به میزبانی اجلاس سراسری نماز توسط استان از مدیران حاضر در نشست درخواست کرد، ستاد اقامه نماز استان را در برگزاری این اجلاس نورانی و با عظمت یاری کنند.

همچنین مدیران کل حاضر به بیان گزارشی از اهم اقدامات و برنامه‌های نمازی خود در سال گذشته پرداختند و بر آمادگی خود برای مساعدت در برگزاری هرچه بهتر اجلاس سراسری نماز تاکید کردند.

در پایان مصوب شد پیگیری مدیریت فرودگاه شهدای بجنورد برای برقرار شدن پرواز فوق العاده برای انتقال مهمانان کشوری اجلاس سراسری از تهران به استان، پیگیری مدیر کل راهداری برای اختصاص دو دستگاه اتوبوس ویژه برای انتقال مهمانان از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد به استان و بالعکس، اقدام به تبلیغات محیطی ترویج نماز توسط اداره کل راهداری در جاده‌های استان (دیوارنویسی و نصب تابلوها و بیلبوردهای جاده‌ای با موضوع نماز و…) در دیتور کار قرار بگیرد.

شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی خراسان شمالی

شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی خراسان شمالی

شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا