فارس

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان فارس تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و نهم بهمن ماه، جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان فارس با حضور نعمتی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس و حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در محل دفتر توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس برگزار شد.

در ابتدای جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر کسی که خدای متعال به او مکنت داده باید به نماز خدمت کند. وقتی خدا به کسی ارزش و اعتبار داده است، باید از این ارزش در راه خدا استفاده کند. امروز برگزاری اجلاس نماز و خدمت به نماز وظیفه همه ما و در راس آن استانداری فارس است.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز فارس گفت: این جلسه به منظور هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان فارس تشکیل شده است. انشاالله بتوانیم با جمع بندی نظرات دوستان، اجلاس باشکوه و خوبی را برگزار کنیم.

در ادامه این جلسه نعمتی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: در رابطه با بحث نماز نیز با تمام توان آماده خدمت رسانی هستم. در جلسه دوم پیش اجلاسیه نماز با دعوت از کلیه دست اندرکاران و کسانی که در امر برگزاری نماز دخیل هستند، مثل آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان، هلال احمر و شهرداری شیراز، کمیته هایی تشکیل خواهد شد و شرح وظایف هر کدام مشخص و ابلاغ می‌شود.

لازم به ذکر است در این جلسه مقرر شد اجلاس نماز استان در اسفند ماه سال جاری برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا