اخبارگیلانمهدویت

جلسه هماهنگی مراسم جشن میلاد امام زمان(عج) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان گیلان، جلسه هماهنگی مراسم جشن میلاد امام زمان (عج) با حضور اعضای کمیته مهدویت و به میزبانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)استان گیلان در تاریخ ۷ اسفندماه ۱۴۰۱ در سالن جلسات بنیاد برگزار شد.

در این جلسه نمایندگانی از شورای شهر رشت، صدا وسیما، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه پاسداران، استانداری و حوزه علمیه و مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گیلان حضور داشتند و هر کدام گزارشی از عملکرد و فعالیتهای صورت گرفته در رابطه با مهدویت ارائه دادند.

علیرضا تاج شهرستانی عضو شورای شهر رشت ضمن درخواست از مسئولین در رابطه با فرهنگ سازی مهدویت در جامعه گفت: رسیدگی به مشکلات جامعه و دغدغه های مالی مردم از مهمترین وظایف دولت و مسئولین است. برای آنکه بتوانیم مهدویت را در جامعه گسترش دهیم باید به مشکلات مردم  رسیدگی کنیم مردم در جامعه با سختی ها و مشکلات فراوانی روبرو هستند ما به عنوان سربازان امام زمان (عج) در جامعه باید گوش شنوایی برای شنیدن حرف ها و مشکلات مردم باشیم تا بتوانیم زمینه ظهور  را فراهم کنیم تا انشالله در روز موعود شرمنده امام زمان نباشیم.

سپس هر یک اعضای کمیته پیشنهاداتی در رابطه با برگزاری باشکوه تر مراسم جشن نیمه شعبان ارائه دادند. دعوت از دانشجویان و دانش آموزان و پزوهشگران و مقالات برتر در رابطه با مهدویت و برگزاری نمایشگاه و مسابقه نقاشی و اجرای برنامه نمایشی طنز و مولود خوانی از مهمترین برنامه های جشن میلاد امام زمان (عج) است. این مراسم در روز سه شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام حجازی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان گیلان گفت: باید اطلاع رسانی گسترده در این زمینه بشود وی از اعضای کمیته و نهادها خواست تا با اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده در ادارات و دستگاهها زمینه حضور حداکثری در این مراسم را فراهم کنند.

حجازی گفت: هر کدام از اعضای کمیته و متولیان این مراسم وظیفه دارند تا با پیگیری و تلاش باعث رونق بخشی به این مراسم بشوند تا  انشالله امام زمان (عج) از ما راضی باشد و ما را جزء سربازان و یاران خود قرار بدهد.

جلسه هماهنگی جشن میلاد امام زمان (عج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا