اخبارمازندران

نقش روحانیون کاروان ها در تصحیح قرائت نماز زائران، تکلیفی است

جلسه شوراي اقامه نماز سازمان حج و زيارت استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه شورای اقامه نماز سازمان حج و زیارت با حضور عباس اسماعیلی مدیر کل حج و زیارت مازندران، حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورای اقامه نماز، روز یکشنبه شانزدهم مهرماه ماه در محل سازمان حج و زیارت استان برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، مدیر کل حج و زیارت استان ضمن خیر مقدم گوئی و بیان فعالیتهای امر نماز در اداره کل حج و زیارت و برگزاری مستمر نماز جماعت و دیگر فعالیتها، به اهمیت ترویج فرهنگ نورانی نماز پرداخت و آمادگی خود را برای هر نوع فعالیتهای این فریضه الهی اعلام داشت .

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از تشکیل جلسه، برنامه های ستاد اقامه نماز نماز در سال ۱۴۰۲ از قبیل: سند تحول و امور فرهنگی و آموزشی، سامانه سجاده، دومین جشنواره سراسری ادبی و هنری نماز با عنوان فجر تا فجر، یاوران نماز و مسابقات را تشریح کرد .

مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیر کل حج و زیارت خواست در جلسه مدیران، مبلغین و مبلغات کاروان ها برای اعزام زائران، ترویج امر اقامه نماز بسیار مهم است که در دستور ویژه آنان قرار گیرد، چون این فرصت مغتنم که می توان گفت، نقش روحانیون کاروان ها در تصحیح قرائت نماز زائران تکلیفی است.

در پایان هر یک از اعضای شورای اقامه نماز  نظرات خود را اعلام کردند و بعد از تبادل نظر مقرر شد با اجرائی کردن نیازمندیهای امر اقامه نماز از سوی اداره کل حج و زیارت این نوع جلسات استمرار یابد .

  نقش روحانیون کاروان ها در تصحیح قرائت نماز زائران تکلیفی است

نقش روحانیون کاروان ها در تصحیح قرائت نماز زائران تکلیفی است

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا