اخبارقم

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان، عصر سه شنبه، دوازدهم تیرماه، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه به ارائه گزارشی از حمایت ها و فعالیت های این ستاد در حوزه نماز مدارس پرداخت و گفت: با پیگیری های انجام شده و با همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه مقرر شد حمایت های خوبی از طلاب و ائمه جماعاتی که در مدارس حضور خواهند یافت صورت گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور همچنین از آمادگی ستاد اقامه نماز استان در اعزام مبلغین تخصصی نماز به اردوهای تابستانه و اوقات فراغت دانش آموزان خبر داد و گفت: آماده ایم تا با اعزام اساتید تخصصی کودک و نوجوان به این اردو ها در اغنای فرهنگی این اردو ها یاری گر آموزش و پرورش باشیم.

وی همچنین در ادامه دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان به اجرای طرح شهید عجمیان در مدارس اشاره کرد و گفت: طرح شهید عجمیان و استفاده از ظرفیت دانش آموزان در بازسازی و به سازی ساختمان مدارس، خواستار اهتمام مدیران در امتداد این طرح به نمازخانه ها و وضوخانه های مدارس هستیم تا بستر اقامه نماز دانش آموزان در طول سال تحصیلی فراهم باشد.

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا