اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز شرکت غله و خدمات بارزگانی استان، با حضور علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، معاون و اعضای شورای اقامه نماز شرکت غله و خدمات بارزگانی استان، روز سه شنبه، پنجم دی ماه، در دفتر معاونت این اداره برگزار شد.

در ابتدای جلسه اصلانی معاون شرکت غله و خدمات بارزگانی استان ضمن اشاره به برگزاری نماز جماعت در این اداره گفت: خوشبختانه کارکنان شرکت غله استان با وجود رابطه و صمیمیت بین یکدیگر در روند اجرای برنامه ها و کار های اداره موفق هستند با در نظر گرفتن این مشارکت عالی و همکاری با یکدیگر، شاهد برپایی نماز جماعت اول وقت با حضور پررنگ همکاران و کارکنان اداره در نمازخانه این اداره هستیم.

در ادامه علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، نماز را کارخانه انسان سازی دانست و افزود: اگر خواستیم با تمام وجود و با شوق فراوان با خالق یکتا حرف بزنیم راهش نماز است، و این نماز است که انسان را می سازد، انسان را به خداوند نزدیک می کند و وجود انسان را سرشار از خوشبختی و آرامش می کند.

وی با بیان اینکه نماز جماعت اول وقت می تواند چه تاثیراتی در روند زندگی و نابودی مشکلات داشته باشد، اظهار کرد: نماز جماعت مطلوب باید با نشاط، جذاب، حل کننده مشکلات محیط، توجه کننده به مسائل محیط اجتماعی و دارای کارکردهای متنوع محیط زندگی مردم باشد با اهمیت دادن به اقامه نماز و برپایی نماز جماعت می توانیم شاهد برطرف شدن مشکلات زندگی خود باشیم.

خدادادی بیان کرد: شورای اقامه نماز این اداره باید با همکاری مدیر و کارکنان، اجرای برنامه های تفاهم نامه را جزء اولویت های اول کاری خود قرار دهند و در نظر داشته باشند این برنامه ها باید به بهترین شکل برگزار شوند.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد خاطر نشان کرد: اجری برنامه های فرهنگی مثل، مسابقات نماز و مهدویت در اداره، نشست های تخصصی نماز ویژه کارکنان و برگزاری جشن تکلیف برای فرزندان نومکلف کارکنان از دیگر برنامه هایی هستند که شرکت غله باید در برگزاری آن ها تلاش کند.

جلسه شورای اقامه نماز شرکت غله و خدمات بازرگانی استان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا