آذربایجان غربیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امورمالیاتی آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امورمالیاتی استان با حضور جعفر پورمختار مدیرکل، مقصودی فر دبیر ستاد اقامه نماز و سایر کارشناسان و حجت الاسلام و المسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز  در روز دوشنبه، دهم مهر ماه و در محل سالن شهید باکری برگزار شد.

پور مختار مدیرکل امور مالیاتی گفت: امروزه شیطان در هر مکان و زمانی آماده وسوسه و نشان دادن مسیر اشتباه زندگی است و یکی از ابزار دور نشدن از مسیر الهی اقامه نماز می باشد بخصوص نماز اول وقت. با این همه مشکلات در این جامعه امروزی ما با قربت الهی باید از این مشکلات گذر کنیم و آینده بهتری را در مسیر خود و فرزندان خود قرار دهیم.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امورمالیاتی آذربایجان غربی برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین پناهی در این جلسه گفت: گزارشات متعددی از نواقص سامانه سجاده به ستاد اقامه نماز رسیده که در آینده جلسه ای را برای دبیران و مدیران نتظیم کرده ایم که به امید خدا این مشکل حل خواهد شد.

وی در ادامه گفت: جلسات شورای اقامه نماز باید مرتب برگزار شود و نه تنها همکاران باید خانواده آنها را نیز درگیر مباحث نماز کرد و اگر نیاز به برگزاری کلاس وجود داشته باشد.

پناهی افزود: ستاد اقامه نماز می تواند استادان مرتبت مباحث کلاس را معرفی کند و همچنین در زمینه تامین کتاب های نمازی و پوستر ها که بصورت چاپی و چه بصورت فایل های خام در اختیار امور فرهنگی دستگاه قرار دهد.

مقصودی فر، دبیر اقامه نماز اداره امور مالیاتی گفت: امروزه حضور جوانان در مساجد بسیار کم است و در بیشترین حالت افراد مسن در نماز های جماعت حضور دارند و متاسفانه در مورد فرهنگسازی واقعا ضعیف عمل شده و باید ما در این مسیر با دخالت دادن خانواده ها در بحث اقامه نماز سعی در حل چنین مشکلاتی در جامعه را داشته باشیم و آینده خوبی را برای این کشور بسازیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا