اخبارزنجانمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

دومین جلسه شورای اقامه نماز منطقه شمالغرب کشور به میزبانی استان زنجان برگزار شد

دومین جلسه شورای اقامه نماز شمالغرب کشور به میزبانی ستاد اقامه نماز استان زنجان در آخرین روزهای فصل تابستان با حضور مدیران و کارشناسان چهار استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان ، دومین نشست شورای اقامه نماز منطقه شمالغرب کشور با حضور مدیران و کارشناسان ستادهای اقامه نماز استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، قزوین در استان زنجان صبح روز چهارشنبه بیست و نهم شهریور ماه برگزار شد.

دومین جلسه شورای اقامه نماز منطقه شمالغرب کشور به میزبانی استان زنجان برگزار شد.

این جلسه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین و با هدف ارائه گزارش از نتایج و دستاوردهای یکساله ” فعالیت شورای اقامه نماز استان ها و شهرستان های تابعه”، ” توسعه و امتداد ساختار ستاد در شهرستان ها، بخش ها و … و ” طرح نظارتی ستاد اقامه نماز از وضعیت فضاهای اقامه نماز در راه های مواصلاتی کشور ” و همچنین بحث و بررسی و  تبادل نظر در خصوص دستورالعمل قائم مقام ستاد اقامه نماز در باره تشکیل جلسات شورای اقامه نماز مناطق برگزار شد.

در ادامه جلسه معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه حاضر شد و پیشنهادات و مشکلات مدیران استان های منطقه شمالغرب را استماع کرد.

مهدیان در خصوص وضعیت برگزاری جلسات شورای اقامه نماز و مشکلات موجود در استان ها  که توسط حاضرین در جلسه مطرح گردیده بود مطالبی را ارائه داد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور ضمن بیان اینکه امسال سی امین اجلاس سراسری نماز در استان زنجان برگزار خواهد شد، گفت امیداوریم این اجلاس با همکاری دیگر استان طبق دستورالعمل های ارسالی در آینده در خصوص این اجلاس به نحوه احسن برگزار گردد.

وی گفت: ستادهای اقامه نماز استان ها می توانند به عنوان پیش اجلاس در استان های خود اجلاس استانی با همین عنوان را برگزار کنند.

سرگزی گفت: انتظار می رود مدیران استان ها نسبت به اجرای برنامه ها اعم از فرهنگی و آموزشی اهتمام ویژه داشته باشند که برای این منظور نیز بودجه قابل توجهی از سوی ستاد اقامه نماز کشور در نظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا