اخباربوشهر

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط  عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز شنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیناد شهید استان بوشهر برگزار گردید.

این جلسه که با حضور حاج آقا شکری نماینده ولی فقیه در سازمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران  و مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد، بر تببین و  توجه به اهداف پیش بینی شده در خصوص برنامه های فرهنگی و ترویج فرهنگ اقامه نماز تاکید شد.

شکری در این دیدار به سخنان رهبری اشاره کرد و گفت: سخنان رهبری در خصوص مسائل فرهنگی را باید سرلوحه کار خود قرار داد.

وی افزود: رفتار واحکام ،دین و سیاست هر کدام یک مقوله جداگانه هست که باید در زمان مشخص به آن پرداخت شود و برای جامعه مشخص صد البته که  دینداری و اسلام را باید سرلوحه قرار داد ولی نبایست از هر کدام از موضوعات ابزار قرار داد.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید وامور ایثارگران گفت: ملاک مهم صحیح خواندن و آموزش احکام و مسائل روز دنیا است که میبایست هر مسلمان آن را بداند و راه رو روش را به دیگران آموزش دهد.

در ادامه خشنود مدیر ستاد استان، پیرامون وضعیت اقامه نماز دستگاه های اجرایی به تفصیل مطالبی را بیان و اظهار کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در یکی از اجلاس های سراسری نماز فرمودند: باید اعتراف کنیم، که حق این فریضه الهی که درمان دردهای عمده فردی و اجتماعی است، اداء نشده است و همه ما در مسئولیت اقامه نماز شریکیم.

وی  افزود: بعضی از نهادها از جمله بنیاد شهید ظرفیت خوبی جهت فعالیت های نمازی در اختیار دارد و انتظار است که در سال جاری به این موضوع توجه بیشتری گردد.

 

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید استان بوشهر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا