اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز شرکت توزیع برق مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای فرهنگی و اقامه نماز شرکت توزیع برق مشهد با حضور مدیرعامل و مدیر ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضا در روز شنبه بیستم و دوم مهرماه برگزار شد.

در ابتدای این هم اندیشی دبیرشورای اقامه نماز توزیع برق مشهد گزارشی از اقدامات انجام گرفته در سال ۱۴۰۲ در حوزه نماز و قرآن به جلسه ارائه کرد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی پیشنهاداتی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز و استفاده بهینه از ظرفیت شرکت برق در این امر مطرح کرد و یادآور شد: از اصلاحیه قانون بودجه سال جاری می توان در جهت آموزش معارف نماز به پرسنل و خانواده، برگزاری نشست آموزشی متناسب قبل از تکلیف برای فرزندان، تولید محتوا با نگاه تخصصی در جهت کاهش مصرف برق و بیان نگاه دین به صرفه جویی و حفظ منابع ملی را تهیه کرد.

وی ادامه داد: این برنامه می تواند به صورت مسابقه استفاده گردد و همچنین طراحی کتابخوانی جهت مدیران و معاونین ارشد با مطالعه پیام های رهبری به اجلاس های نماز و بیانیه گام دوم انقلاب شروع کرد و در مسابقات استانی که به مناسبت ها در حوزه نماز توسط ستاد اقامه نماز و رادیوملی زیارت انجام گیرد مشارکت و حمایت کرد.

سبحانی نیا افزود: اما در راستای تحقق تفاهم نامه ابلاغی سال جاری پیشنهاد می شود به تناسب ظرفیت واحدهای تابعه موارد انتخاب و ابلاغ گردد و در پایان سال براساس برنامه های ابلاغی ارزیابی و تقدیر شود.

در پایان جلسه اعضا نیز نکاتی را یادآور شدند و بیان کردند: موضوع انجام وظیفه یعنی خدمت به مردم و اقامه نماز که باعث ایجاد انگیزه در این خدمت می شود باید به زیبایی مدیریت گردد و این نکته در جلسات یادآوری می شود که ارباب رجوع لذت ببرد نه منتقد شود.

نشست هم اندیشی شورای اقامه نماز شرکت توزیع برق مشهد تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا