آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز دیوان محاسبات آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز دیوان محاسبات استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، کردلو مدیر کل دیوان محاسبات استان و سایر اغضای شورای اقامه نماز، روز سه شنبه چهاردهم آذر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به تفاهم نامه ستاد اقامه نماز با ادارات، گفت: تفاهم نامه ای که از طرف ستاد مرکز و وزارت کشور به ادارات ابلاغ می شود هر اداره باید آن را بومی سازی کرده و با جذب منابع در اجرای تفاهم نامه ها تلاش کند و مستندات آن در سامانه سجاده بارگذاری شود.

حجت الاسلام صابر با تشریح تفاهم نامه ها، طریقه بومی سازی و نحوه بارگزاری در سامانه سجادیه، گفت: علت اصلی ناموفق بودن برنامه های نمازی و فرهنگی در این اداره عدم برگزاری منظم و بموقع جلسه شورای اقامه نماز می باشد، که متاسفانه یا برگزار نمی شود یا بدون حضور ستاد برگزار می شود و مصوباتش به ستاد ارسال نمی شود.

وی با تاکید بر اهمیت شورای اقامه نماز، افزود: جلسه شورای اقامه نماز نقشه راه و برنامه ریزی برای فصل ها و سال است، و باید دوره های آموزشی و جشن تکلیف ها با اساتیدی که ستاد اقامه نماز تأیید می کند برگزار شود.

کردلو با اشاره به امتیاز اداره محاسبات در سال گذشته، گفت: بوجه فرهنگی اداره ما خیری کم است ولی با این همه ما در برگزاری برنامه های فرهنگی با عنایت امام جمعه محترم کوتاهی نکردایم و مستندات قابل ارائه می باشد، و علی رغم اینکه ما در بحث بوجه با مشکل روبه رو هستیم ولی آماده همکاری در برنامه های نمازی و مهدوی هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا