اخبارلرستان

شورای اقامه نماز دیوان محاسبات استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز دیوان محاسبات با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه استان، مدیر کل دیوان محاسبات و دیگر اعضای در تاریخ پانزدهم اسفند ماه در سالن جلسات این مجموعه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در شورای اقامه نماز دیوان محاسبات اظهار داشت: در برخی از ادارات به خاطر عواملی چون نبود فضای مناسب برای اقامه نماز، عدم برپایی نماز جماعت و یا عدم توجه کارکنان به اهمیت نماز، شاهد بی‌توجهی به این موضوع هستیم و این در حالی است که همواره بر لزوم توجه ادارات و نهادها به اقامه نماز جماعت تاکید شده است.

وی گفت: در آیات و روایت بسیار زیادی به اهمیت برپایی نماز اول وقت و به‌ویژه نماز جماعت تاکید شده است و همواره نیز این موضوع مورد توجه بوده است که کار نباید مانعی برای تاخیر در برپایی نماز باشد.

چراغی عنوان کرد: ﺑﺮای اقامه ﻧﻤﺎز در ادارات ﺑﺎﻳﺪ ﻫﻤﻪ ﺑﺎ هم همکاری کنند و ﻛﺎر ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ اراده ﻗﻠﺒﻰ و از روی اﺧﻼص و اﻋﺘﻘﺎد ﺑﺎﺷﺪ ﻧﻪ از روی اﺑﻼغ و اﺟﺒﺎر و ﻣﺪﻳﺮ ﺑﺎﻳﺪ اقامه ﻧﻤﺎز را به دیده یک فرصت بنگرد و ﺑﻠﻜﻪ اقامه ﻧﻤﺎز را ﻳﻚ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاری ذی قیمت ﺑﺪاﻧﺪ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻛﻤﻚ اداره می آﻳﺪ و ﻛﺎرﻣﻨﺪان را از ﺗﺨﻠﻒ و ﻓﺴﺎد ﻣﺼﻮن می کند.

شورای اقامه نماز دیوان محاسبات استان لرستانشورای اقامه نماز دیوان محاسبات استان لرستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا