اخبارقم

شورای مشاوران جوان ستاد اقامه نماز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، دومین جلسه شورای مشاوران جوان ستاد اقامه نماز استان، عصر سه شنبه، بیست و هشتم شهریورماه برگزار شد.شورای مشاوران جوان ستاد اقامه نماز قم برگزار شدکارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز قم در این جلسه بر لزوم برنامه ریزی و اهتمام مضاعف در تربیت فرزندان تاکید کرد و گفت: تربیت فرزندان نمازی، مستلزم تربیت فرهنگی، دینی و مذهبی است.

حجت الاسلام و المسلمین مجید شریفی در ادامه به تشریح عوامل کاهلی فرزندان به نماز پرداخت و گفت: یکی از عوامل موثر بر کاهلی فرزندان به نماز، کاهلی و عدم توجه والدین به نماز است.

ایشان در ادامه به برنامه های ستاد اقامه نماز ویژه دانش آموزان اشاره کرد و گفت: ستاد اقامه نماز با انعقاد تفاهم نامه ها و توافق نامه ها، در تلاش است تا با استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف، آموزش و پرورش را در تربیت فرزندانی فرهنگی و دینی همراهی کند.

شورای مشاوران جوان ستاد اقامه نماز قم برگزار شد

مسئول یاوران نماز استان در این جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت های ستاد اقامه نماز پرداخت و گفت: تربیت سیصد مبلغ و مدرس تخصصی نماز، تالیف ششصد عنوان کتاب نمازی، احداث مساجد و نمازخانه های بین راهی، برگزاری مسابقات کتابخوانی، برگزاری جشن های تکلیف و نشست های آموزشی از جمله اهم فعالیت های ستاد اقامه است.

غلامرضا رضائیان در ادامه به برنامه ها و اقدامات مجمع خیرین مسجدساز استان اشاره کرد و گفت: جلسات هیات مدیره مجمع خیرین مسجدساز استان در طول سال برگزار می شود که بررسی کاستی ها و نیازهای مساجد، برنامه ریزی جهت رفع نیاز مساجد و جذب خیرین در این حوزه از اهم اقدامات هیات مدیره مجمع خیرین مسجدساز استان است.

در ادامه انتخابات هیئت رئیسه برگزار شد که احمدرضا بصیری، مهدی کریمی  و نرگس برزگر به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس و منشی شورای مشاوران جوان ستاد اقامه نماز منصوب شدند.

در ادامه اعضاء شورای مشاوران جوان ستاد اقامه نماز قم به ارائه طرح ها و نقطه نظرات در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در بین نواجوانان و جوانان پرداختند و مواردی همچون شناخت مخاطب، استمرار، فضاسازی، جذاب سازی و کار تیمی مورد تاکید قرار گرفت.

شورای مشاوران جوان ستاد اقامه نماز قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا