اخبارگلستان

برنامه های فرهنگی و آموزشی در آموزش و پرورش گلستان برگزار می شود

دوره آموزش ائمه جماعات روحانی مدارس استان و ائمه جماعات طرح امین با حضور 250 نفر و با تدریس حجت الاسلام و المسلمین بهشتی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در روز چهارشنبه، نوزدهم مهرماه، جلسه هماهنگی و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان و آموزش و پرورش، با حضور قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز، محمد لطفی رئیس اداره قرآن و عترت و نماز ادازه آموزش و پرورش و کارشناسان در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد؛ اجرای پنج برنامه فرهنگی و پنج برنامه آموزشی مشترک با اداره کل آموزش و پرورش تا پایان آبان ماه در دستور کار طرفین قرار گیرد.

در جلسه هماهنگی و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان و آموزش و پرورش مصوب شد، عناوین برنامه های فرهنگی نماز جهت اجرا از سوی اداره کل آموزش و پرورش به شهرستانها ابلاغ شود.

همچنین مقرر شد دوره آموزش ائمه جماعات روحانی مدارس استان و ائمه جماعات طرح امین با حضور ۲۵۰ نفر و با تدریس حجت الاسلام و المسلمین بهشتی برگزار شود.

برگزاری دوره آموزشی معلمان پایه سوم ابتدایی، دبیران پایه هشتم و مدیران و مربیان پرورشی و کارگاه آموزشی فرهنگ سازی نماز در خانواده تا پایان آبان ماه با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز قم و ارائه جدول زمانبندی برنامه های فرهنگی و آموزشی از سوی اداره قرآن و عترت و نماز آموزش و پرورش استان، از دیگر مصوبات این جلسه بود.

برنامه های فرهنگی و آموزشی در آموزش و پرورش گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا