اخبارتهران

بازدید مدیر اقامه نماز استان تهران از محل احداث مجتمع فرهنگی، مذهبی شهرک امین منطقه ۲۲

به گزارش رواط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران،حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور  مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران به همراه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان، در تاریخ بیست و پنجم مرداد ماه، به دعوت حجت الاسلام و المسلمین نصیری امام جماعت هتل آزادی از محل احداث مجتمع فرهنگی، مذهبی شهرک امین واقع در منطقه ۲۲ بازدید به عمل آمد.

در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین نصیری گزارشی از مراحل ساخت  مجتمع و مشکلات پیش آمده را به استحضار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران تشریح  کرد.

وی گفت: با توجه به نبود یک مسجد در این شهرک با جمعیت بالای ساکن در منطقه ما مجبور به اجاره یک واحد مسکونی به منظور بر پایی نماز جماعت و برگزاری برنامه های فرهنگی، مذهبی شده ایم، که با توجه به فضای محدود و امکانات کم، دچار چالش های بسیاری در برگزاری مراسم های فرهنگی، دینی هستیم.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با بیان اینکه در  آینده  نزدیک نشستی میان اعضای شورای شهر تهران و مسئولین ستاد اقامه نماز برگزار خواهد شد، نسبت به اعلام مشکلات مطرح شده و رساندن درخواست حمایت به شهردار تهران اعلام آمادگی کرد.

مجتمع فرهنگی شهرک امین منطقه 22مجتمع فرهنگی شهرک امین منطقه 22مجتمع فرهنگی شهرک امین منطقه 22مجتمع فرهنگی شهرک امین منطقه 22

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا