اخبارخراسان رضوی

جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی خدمات سفر و زیارت خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی خدمات سفر و زیارت با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و کارشناسان دستگاه های اجرایی ویژه دهه پایانی ماه صفر شنبه هجدهم شهریورماه برگزار شد.

در این جلسه سیدمحمدی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی بیان کرد: ستاد اقامه نماز استان نیز همچون  سالهای گذشته با همکاری فرمانداری مشهد، شهرداری، دستگاه های مرتبط و مسئولین محورها، نماز جماعت در روز چهل و هشتم و آخر ماه صفر در مسیر هیات مذهبی در محورهای منتهی به حرم مطهر و عرصه میدان شهدا برگزار خواهد کرد.

وی ادامه: ستاد اقامه نماز با همکاری رادیوی بین المللی زیارت و دستگاههای اجرایی استان، در دهه پایانی صفر ۱۴۰۲ مسابقه “نماز در آموزه های رضوی” به مناسبت شهادت امام رضا(ع) برگزار می کند.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان افزود: پیشنهاد می شود کتاب توشه ی سفر که با محوریت نماز و زیارت نوشته شده است توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چاپ و در مراکز اسکان زائرین و هتلها توزیع شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و هماهنگی های لازم، از نمازخانه ها و مساجد بین راهی استان و شهرستانها که سیل عظیمی از زائرین امام هشتم(ع) در دهه آخر صفر را خواهند داشت بازدید به عمل آمد و از ظرفیت سامانه راهنماز به ویژه بازخورد نظرات مردمی استفاده خواهد شد.

جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی خدمات سفر و زیارت ویژه دهه پایانی ماه صفر برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا