اخبارکرمانشاه

از نفرات برتر مسابقات فرهنگی اداره کل دامپزشکی کرمانشاه تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، روز شنبه پنجم اسفند ماه طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز، حسین حیدری مدیرکل دامپزشکی حجت الاسلام حسنی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه معاونین و سایر همکاران از نفرات برتر مسابقات فرهنگی و فعالین نماز در محل نمازخانه این اداره کل تقدیر و قدردانی شد.

در این مراسم علی مولوی ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) به حاضرین و تشکر از مدیر کل و کارکنان اداره کل دامپزشکی بخاطر برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع نماز و اهتمام به توسعه و ترویج این فریضه الهی، از نماز بعنوان آ رامش دهنده دل و قلوب مومنین یاد کرد.

مولوی گفت: طبق آیه ۴۱ سوره حج : الذین ان مکناهم فی الارض… مهمترین وظیفه مسئولین در نظام اسلامی اقامه نماز می باشد لذا باید همه ما با همکاری و هم افزایی در جهت توسعه و ترویج و تعمیق این واجب الهی تلاش کنیم.

وی با استناد به آیه ۱۳۲ طه  وامر اهلک بالصوه .. گفت:طبق این ایه قرآن کریم همه ما باید در دعوت دیگران به اقامه نماز تلاش و در این راه نیز استقامت و پایداری داشته باشیم.

در این مراسم معنوی  توسط مدیر ستاد استان و مدیرکل دامپزشکی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و کار کنان این اداره کل از نفرات برتر مسابقات  فرهنگی تجلیل بعمل آمد.

از نفرات برتر مسابقات فرهنگی اداره کل دامپزشکی کرمانشاه تجلیل شد-2

 

از نفرات برتر مسابقات فرهنگی اداره کل دامپزشکی کرمانشاه تجلیل شد-4

 

از نفرات برتر مسابقات فرهنگی اداره کل دامپزشکی کرمانشاه تجلیل شد-6

از نفرات برتر مسابقات فرهنگی اداره کل دامپزشکی کرمانشاه تجلیل شد-8

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا