آذربایجان شرقیاخبار

شورای فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور رحمتی استاندار، سعادتی مدیر کل آموزش و پرورش، حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و سایر اعضای شورا روز یکشنبه بیست سوم اردیبهشت ماه در استانداری برگزار شد.

رحمتی با تاکید بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم به منظور اخذ نتایج رضایت‌بخش در کنکور نسبت به سال‌های گذشته، گفت: باید ترتیبی اتخاذ شود تا در جایگاه بهتری از جایگاه کنونی قرار بگیریم. نیازمند برنامه‌ریزی بهتر و تحلیل دقیق‌ آسیب‌شناسانه در این زمینه هستیم.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل آموزش پرورش بابت دعوت از مدیر ستاد اقامه نماز به جلسه شورای فرهنگی، بر اهمیت برگزاری نماز جماعت در مدارس و آثار تربیتی نماز تاکید کرد.

وی گفت: همه به آثار و برکات نماز و نقش تربیتی آن در زندگی فردی و اجتماعی واقف هستیم، بنابراین از مدیران و مسئولین انتظار داریم به امر نماز اهتمام ویژه داشته باشند و اگر در مدارسی امکان حضور امام جماعت طلبه وجود ندارد از اساتید پرورشی و سایر اساتید استفاده کنید و نماز جماعت در مدارس را تعطیل نکنید تا شاهد جامعه ای بهتر و با آرامش باشیم.

شورای فرهنگی آموزش و پرورش تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا