اخبارسیستان و بلوچستان

از فعالان نماز اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، صبح روز دوشنبه نهم بهمن ماه، سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد در جلسه تقدیر از فعالان نماز اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان شرکت کرد.

تقدیر از فعالان میراث فرهنگی

ابتدا طهرانی مقدم مدیرکل میراث فرهنگی استان به ایراد سخن پرداخت و گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز میراث فرهنگی ارائه داد.

در ادامه محمد سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری و سایر همکارانشان در برنامه ریزی و برگزاری جلسه مذکور به اهمیت نماز اول وقت و جماعت در دستگاه اشاره و اظهار داشت: در هر دستگاهی که مدیر و کارکنان آن دستگاه به نماز  و مسائل دینی اهمیت دهند تمامی کارهای دیگر نیز به قوت و جدیت بیشتری انجام خواهد شد و نتیجه اش کارهای زیبا و با کیفیت برای مردم خواهد بود که بازخوردی شیرین و احساس شادابی و انگیزه برای کارکنان دستگاه در پی خواهد داشت.

سنجرانی در ادامه از ارزیابی عملکرد سه سال متوالی میراث فرهنگی و گردشگری استان و امتیازات مکتسبه دستگاه مذکور و همچنین رشد کمی و کیفی دستگاه در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز گزارشی را ارائه و ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ و فرآیند اجرایی نظارت و ارزیابی دستگاه را در سال ۱۴۰۲ تاکنون ضعیف دانست و از مدیرکل و اعضای شورای اقامه نماز دستگاه خواست تا با توجه به زمان باقیمانده و محدود تا پایان سالجاری اقدامات دستگاه در راستای تکالیف و تفاهم نامه منعقده اجرایی گردد تا حقی از دستگاه در امتیاز ارزیابی پایان سال ضایع نگردد.

در پایان این برنامه در محل سالن همایش موزه گردشگری زاهدان از فعالین نماز و برگزیدگان مسابقات فرهنگی و کتابخوانی با موضوع نماز تقدیر به عمل آمد.

تقدیر از فعالان میراث فرهنگی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا