اخبارتهران

شورای اقامه نماز میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور حجت الاسلام و السملمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران و کارشناسان، رفیعی معاون توسعه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، دبیر اقامه نماز و کارشناسان میراث فرهنگی، گردشگری در موزه رضا عباسی در تاریخ بیست و نهم آبان برگزار شد.

در این جلسه دبیر اقامه نماز میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران ضمن قدردانی از حضور عزیزان در جلسه، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در اداره کل  میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ارتباط با ترویج فرهنگ نورانی نماز را تشریح کرد.

وی گفت: اخیرا دوره ها و  نشست های فرهنگی برای توانمند سازی مدیران و کارکنان در جهت ترویج فرهنگ نماز با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان تهران برگزار شد که تاثیرات خوبی را برای همکاران در بر داشت.

رفیعی معاون توسعه مدیریت اداره کل گردشگری استان تهران ضمن تشکر از برگزاری جلسه بر بهبود فضاهای نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی مجتمع های رفاهی بین راهی و اماکن پذیرایی تاکید کرد و گفت: برای بهبود نمازخانه ها بازدید های مستمر توسط همکاران ادامه دارد .

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از مدیران و همکاران اداره کل میراث فرهنگی گفت: پتانسیل های خوبی در میراث فرهنگی و گردشگری در جذب  و ترویج فرهنگ نورانی نماز وجود  دارد ، که با برنامه ریزی می توان اقدامات  خوبی را در مسائل فرهنگی  مشاهده کنیم.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستیجلسه شورای اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستیجلسه شورای اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستیجلسه شورای اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا